Розпочалися змагання з пляжного волейболу в рамках Спартакіади Харківської області.

1 червня на березі річки Уди в мікрорайоні «Мобіль» розпочалися змагання з пляжного волейболу в рамках Спартакіади Харківської області серед чоловічих і жіночих команд. Пісочинською селищною радою було надано допомогу в облаштуванні волейбольних майданчиків. У перший день спортивного заходу 11 команд мали змогу продемонструвати свою майстерність гри. Перемогу здобула команда Харківського району, яку очолює капітан Чемерицький Олександр. Пісочинський селищний голова Чернобай Олег Олександрович приїхав поздоровити команду з перемогою. Друге місце посіли куп’янські волейболісти, замкнули трійку призерів спортсмени з Балакліївського району. 2 червня на майданчик вийшли команди області другої групи. В суботу та неділю зіграють жіночі команди . Змагання триватимуть до 4 червня (включно). Запрошуємо любителів цієї прекрасної гри відвідати змагання.