«САДОЧОК — ПРОСТІР ДРУЖНІЙ ДО ДИТИНИ».

Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» спільно з міжнародною компанією «ЮНІСЕФ»  впроваджують в Україні проект «Садочок — простір дружній до дитини».

Протягом чотирьох місяців в середніх і старших групах Пісочинського ДНЗ №3 «Теремок» впроваджувалася новаторська програма «ЮНІСЕФ».

Нам дуже приємно повідомити, що «Теремок» став опорним закладом проекту.

Навчальний  заклад відвідала   тренер-консультант Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» Ольга Боярчук. Вона відзначила високий рівень професіоналізму співробітників ДНЗ №3.

На семінар за програмою «Садочок — простір дружній до дитини», який відбувся в місті Києві 21-22 квітня було запрошено представника Харківського району завідувача  ДНЗ №3 Сичову С.О.

На семінарі проходили навчання представники 5-ти областей: Луганської, Донецької, Харківської, Дніпропетровської та Запорізької. Ділилися досвідом впровадження програми та своїми досягненнями. Відвідувачі були нагороджені подяками й отримали сертифікати про проходження курсу навчання. Нагородження проводили: Юлія Найда — куратор проекту «Садочок — простір дружній до дитини», Зоріця Трікіч — старший менеджер проектів Міжнародної асоціації «Крок за кроком» (Нідерланди), Ойвін Вінстром — міжнародний консультант ЮНІСЕФ (Норвегія).

Після отримання сертифікатів ДНЗ №3 «Теремок» став опорним закладом по впровадженню програми «Садочок — простір дружній до дитини» в Харківському районі. Світлана Олександрівна Сичова є керівником проекту, а вихователь-методист Приймак С.А. та практичний психолог Сушенцова М.В.  є тренерами даного проекту.

Ми вітаємо співробітників ДНЗ №3 «Теремок» з високими професійними досягненнями!

На світлині: Юлія Найда — куратор проекту,  Зоріця Трікіч — старший менеджер проектів Міжнародної асоціації «Крок за кроком», Сичова  С.О. — завідувач  ДНЗ №3 «Теремок».