Селище Пісочин відвідали журналісти Харківської, Сумської та Полтавської областей в рамках реалізації проекту «Реформи – шлях до успіху».

08 квітня 2016 року в Харківському районі проходив прес-тур для 20 журналістів Харківської, Сумської та Полтавської областей з реалізацією проекту «Реформи – шлях до успіху».

У малій залі Харківської районної державної адміністрації відбулося засідання  круглого столу на тему «Про заходи   щодо підтримки та впровадження добровільного об`єднання територіальних громад. Децентралізація – шлях до зростання добробуту місцевих громад» за участю представників територіальних громад, членів районної Робочої групи  з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад.  На засіданні був присутній Пісочинський селищний голова Чернобай Олег Олександрович. Після чого журналісти продовжили роботу в селищі Пісочин. Разом з Пісочинським селищним головою відвідали Пісочинський колегіум, ДНЗ № 3 «Теремок», майданчик, на якому іде будівництво нової школи в мікрорайоні «Мобіль».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA