Семінар «АКТУАЛЬНО ПРО БАНКИ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО КРЕДИТНІ ДОГОВОРИ»

9 липня 2016 року в залі Пісочинської селищної ради відбувся правовий освітній захід – семінар «АКТУАЛЬНО ПРО БАНКИ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО КРЕДИТНІ ДОГОВОРИ».

Реагуючи на нагальні потреби населення, Пісочинська селищна рада у відповідності до вимог ст. 38-1 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» запросила до виступу досвідчених юристів Юридичної компанії «VEK Legal Group», а також всіх, хто цікавиться темою банківських відносин. Присутні могли дізнатися актуальну інформацію про кредитні договори, нову судову практику, задати питання та отримати ґрунтовну відповідь. Тема кредитування є актуальною і болісною для багатьох наших громадян. Завдяки детальним роз’ясненням старшого юриста Сергія Клюєва, юриста Анни Куц і юриста Бориса Сергєєва присутні отримали необхідну інформацію.

Чекаємо Вас на наступних семінарах! Інформація про тему і дату проведення семінарів буде публікуватися на офіційному сайті і нашій групі Вконтакте.e9X89pxo7YM hXrLiCw96DY