Семінар-тренінг «Стратегії розвитку Пісочинської ОТГ».

Активна життєва позиція мешканців та їх щира любов до громади — запорука розвитку і процвітання Пісочинської ОТГ!

13 липня в актовій залі Пісочинської селищної ради відбувся семінар-тренінг «Стратегії розвитку Пісочинської ОТГ». Координатори семінару: Соболев Володимир Миколайович — голова комісії з питань  інвестицій Національної комісії ICC – Ukraine та Дунаєв Ігор Володимирович – виконавчий директор ГС «Слобожанські стратегії». Тренером семінару виступила Ключник Наталія Леонідівна, виконавчий директор Асоціації сільських і селищних рад. У заході взяли участь: активні мешканці громади, представники ОСББ, працівники будинків культури сел. Пісочин та сел. Березівка , закладів освіти Пісочина, представники депутатського корпусу громади та працівники Пісочинської селищної ради. З великою цікавістю та увагою присутні заслухали виступ Пісочинського селищного голови Чернобая Олега Олександровича особливості розвитку Пісочина та плани розвитку Пісочинської ОТГ.

У ході пізнавального, продуктивного заходу були визначені етапи та розроблено плани для подальшої діяльності робочих груп. Дякуємо координаторам і тренеру семінару, а також всім учасникам заходу за активну життєву позицію та небайдужість!