Серед проектів-переможці обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє» — 3 від Пісочинської громади.

Сьогодні ми хочемо повідомити читачів про проекти-переможці обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє».
У цьому році в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» брали участь 1681 міні – проектів, лише 420 з них було відібрано переможцями. З 70 проектів від Харківського району, тільки 12 проектів здобули перемогу – 3 з них від Пісочинської громади.
Проект «Облаштування харчоблоку в дитячому садку» було підготовлено ініціативною групою батьків вихованців ДНЗ № 1 за сприянням Пісочинської селищної ради. За проектом планується провести реконструкцію харчоблоку, встановити в ньому сучасне обладнання для вдосконалення процесу приготування їжі та вентиляційне обладнання. Обов’язковою складовою під час реалізації проектів є їх співфінансування з боку ініціативних груп в розмірі 5 % від загальної вартості. Для цього проекту сума співфінансування з боку ініціативної групи складає 2225 грн., частка від Пісочинської селищної ради складає понад 20 тис. грн., інвестиції з обласного бюджету складуть понад 22 тис. грн.
Проект «Тепло для тих, хто його створює» було підготовлено правлінням ОСББ «Вежа — Пісочин». За проектом планується встановити в будинку № 2А по вул. Кушнарьова ІТП для збалансованого розподілу теплової енергії всередині будинку. Вартість проекту складає 198 тис. грн., співфінансування з боку ОСББ складає 11 880 грн.
Проект «Попередження вуличної злочинності в мікрорайоні «Надія» було підготовлено ініціативною групою мешканців мікрорайону на чолі з депутатом Пісочинської селищної ради Хоменко О.П. За проектом планується встановити на території мікрорайону «Надія» 7 камер зовнішнього відеоспостереження, що дозволить попередити зростання рівня крадіжок особистого та громадського майна, а також знизити рівень вуличної злочинності. Вартість проекту складає 66 тис. грн., співфінансування з боку ініціативної групи складає 4 тис. грн., Пісочинська селищна рада готова інвестувати в проект понад 22 тис. грн.
Більш детально про зазначені проекти та етапи їх реалізації читайте в наших наступних статтях.