Увага!!!
Шановні пільговики! Звертаємо Вашу увагу на зміни в чинному законодавстві стосовно надання пільг.

01.07.2015 року набула чинності постанова Кабінету міністрів України № 389 від 24.06.2015 року «Про порядок надання пільг окремим категоріям громадян». Цей Порядок визначає механізм реалізації права на отримання пільг з оплати послуг за користування житлом, комунальних послуг, твердим паливом, скрапленим газом, телефоном, а також послуг із встановлення квартирних телефонів залежно від середньомісячного сукупного доходу сім’ї осіб, які мають право на пільги згідно із законодавчими актами.

Дія цього Порядку поширюється на осіб, які мають право на пільги за соціальною ознакою згідно із Законами України, а саме:

• учасник війни;
  • член сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни;
  • особа з особливими заслугами перед Батьківщиною;
  • батьки померлої особи з особливими заслугами;
  • вдова (вдівець) особи з особливими заслугами;
  • вдова (вдівець) особи з особливими трудовими заслугами;
  • особа з особливими трудовими заслугами;
  • батьки померлої особи з особливими трудовими заслугами;
  • особа (ЧАЕС)- 3 категорія;
  • особа (ЧАЕС)- 4 категорія;
  • інвалід-дитина (ЧАЕС)
  • жертви нацистських переслідувань, ст.6(1);
  • жертви нацистських переслідувань, ст.6(2)-інвалід 1 групи;
  • жертви нацистських переслідувань, ст.6(2)-інвалід 2 групи;
  • жертви нацистських переслідувань, ст.6(2)-інвалід 3 групи;
  • жертви нацистських переслідувань, ст.6(3);
  • жертви нацистських переслідувань, ст.6(4);
  • податковий міліціонер на пенсії;
  • непрацездатний член сім’ї загиблого податкового міліціонера;
  • сільський податковий міліціонер на пенсії;
  • непрацездатний член сім’ї загиблого сільського податкового міліціонера;
  • працівник кримінально-виконавчої системи на пенсії;
  • непрацездатний член сім’ї загиблого працівника кримінально-виконавчої системи;
  • сільський працівник кримінально-виконавчої системи на пенсії;
  • непрацездатний член сім’ї загиблого сільського працівника кримінально-виконавчої системи;
  • міліціонер на пенсії;
  • непрацездатний член сім’ї загиблого міліціонера;
  • сільський міліціонер на пенсії;
  • непрацездатний член сім’ї загиблого сільського міліціонера;
  • працівник служби цивільного захисту на пенсії (у тому числі інвалід);
  • діти війни;
  • сільський педагог на пенсії;
  • сільський працівник бібліотеки на пенсії;
  • сільський спеціаліст із захисту рослин на пенсії;
  • сільський медик на пенсії;
  • працівники культури на пенсії;
  • багатодітна сім’я;
  • дитина з багатодітної сім’ї;
  • дитячий будинок сімейного типу;
  • прийомна сім’я;
  • сім’я опікуна (піклувальника).

Умовою для надання пільги є величина середньомісячного сукупного доходу сім’ї” пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, яка не перевищує величини доходу, що дає право на податкову соціальну пільгу (станом на 2015 рік — 1710 грн.)

До сукупного доходу сім’ї пільговика включаються нараховані: пенсія, заробітна плата, грошове забезпечення, стипендія, соціальна допомога (крім частини допомоги при народженні дитини, частини допомоги при усиновленні дитини, допомоги на поховання, одноразової допомоги, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, організацій незалежно від форми власності), доходи від підприємницької діяльності.

Громадяни, які мають право на пільги відповідно до норм чинного законодавства з метою вчасного отримання пільг для оплати послуг, повинні терміново подати до управління соціального захисту населення наступний пакет документів:

1.Декларацію про доходи сім’ї за формою, що затверджена ПКМУ.

2.Довідки про доходи свої та членів сім’ї за шість місяців, що передують місяцю звернення, або документи, що підтверджують відсутність доходів за такий період.

3.Довідка про  склад сім’ї (оновлена).

При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, посвідчення, яке дає право на пільги.

З 1 липня надання пільг буде призупинено до надання пільговими категоріями громадян відповідного пакету документів.

Фахівець з призначення державної

допомоги та житлових субсидій                                             Маслянка Т.О.

Детальна інформація за телефоном 742-73-61

Посилання для скачування декларації : https://yadi.sk/i/LTxvJqH2htG8U