» Щоб батьки могли радіти, що такі в них гарні діти» .

Не буде перебільшенням сказати, що лозунг спортивного заходу, який нещодавно проводився у Пісочинському ДНЗ №3 «Теремок» є і загальним для всієї системи виховання підростаючого покоління в даному дошкільному закладі. Заходи, що проводяться персоналом садочка різноманітні й багатопланові. Наприклад,  нещодавно в групі «Ромашка» відбулося  відкрите заняття з дітьми середнього дошкільного віку на тему: «Вирішення конфліктних ситуацій дітей у грі та гендерна дискримінація». Заняття проводилось з використанням ляльки – персони. В  групе «Їжачок» продовжується Eко — проект «Огород на підвіконні».  Діти зацікавлені та з великим задоволенням приймають  участь у висаджуванні насіння та цибулин у горщечки. У спортивній  розвазі, яка проводилась 30 січня,  приймали участь діти старшого дошкільного віку разом  із батьками.  Основний акцент спортивного заходу був поставлений на те, що заняття спортом корисні не лише для того щоб бути сильним і витривалим.  Спорт загартовує характер, виховує дисциплінованість та впевненість у собі.