Щорічний турнір з футболу пам’яті П.П. Надєїна.

15 вересня  в нашій громаді  відбувся щорічний турнір з футболу пам’яті П.П. Надєїна. Змагання традиційно проходили на стадіоні Пісочинського колегіуму. Яскравими та незабутніми іграми відзначили цей 22 турнір команди ветеранів нашого рідного селища та селища Буди. Спортсменів привітали депутат Харківської районної ради, президент команди «Автомобіліст» смт Березівка Міщаненко Валерій Вікторович, Пісочинський селищний голова Чернобай Олег Олександрович, почесні громадяни смт Пісочин – Кобченко Володимир Михайлович  і Кузьмін Анатолій Васильович.1 місце зайняла команда Пісочин 1, на другому — Буди, трете місце посіла команда Пісочин 2. Команда-переможець нагороджена Кубком, всім учасникам  було вручено медалі. Також було відзначено кращих гравців турніру. Ми вітаємо футболістів, які взяли участь у чудовому спортивному змаганні, що  вшановує пам’ять нашого славетного односельчанина – Павла Павловича Надєїна!