Соціальний проект на мікрорайоні «Надія»

З 28 листопада 2014 року в офіційній групі Пісочинсьої селищної ради (соціальна мережа ВКонтакте) проводиться опитування на тему організації  дозвілля мешканців м/р «Надія». На цей час у підвальних приміщеннях за адресою: сел. Пісочин вул. Крупської, 16Г проводяться підготовчі будівельні роботи з облаштування залів для розміщення гуртків Пісочинського будинку культури та ДЮСШ . Для підвищення рівня підготовки спортсменів розпочато переговори з головою спортивного клуба «Карс», віце-президентом федерації кікбоксінгу WTKA Харківської області Далалояном Кареном, про залучення до проведення занять провідних тренерів клубу.

Пісочинська селищна рада пропонує взяти участь у опитуванні щодо вибору гуртків за інтересами для Вас та ваших дітей на офіційній сторінці Пісочинської селищної ради в соціальній мережі ВКонтакте.

Продовження буде….