Спартакіада до Дня місцевого самоврядування.

Воля до перемоги й спортивний дух, які гідні захоплення та поваги!

01 грудня на спортивній базі Пісочинського колегіуму відбулась Спартакіада, присвячена Дню місцевого самоврядування. Організатором спортивного заходу виступив відділ у справах молоді та спорту Харківської районної державної адміністрації. Свої спортивні та командні якості продемонстрували збірні команди Роганської, Пісочинської, Циркунівської, Мереф’янської об’єднаних територіальних громад; Харківської районної державної адміністрації та Харківської районної ради; команда, складена з керівників та працівників органів місцевого самоврядування сіл та селищ району.
За підсумками змагань місця розподілилися наступним чином:
— Футзал:
1 місце – Пісочинська ОТГ;
3 місце – команда ХРДА;
4 місце – Команда керівників та працівників органів місцевого самоврядування сіл та селищ району.
5-6 місце – Роганська ОТГ, Циркунівська ОТГ.
— Настільний теніс:
1 місце –Роганська ОТГ;
2 місце- Пісочинська ОТГ;
3 місце –Мерефянська ОТГ;
4 місце — Команда ХРДА;
5 місце – Циркунівська ОТГ;
6 місце — Команда керівників та працівників органів місцевого самоврядування сіл та селищ району.
— Доміно:
1 місце – Команда керівників та працівників органів місцевого самоврядування сіл та селищ району;
2 місце – Пісочинська ОТГ;
3 місце – Роганська ОТГ;
4 місце – Команда ХРДА;
5 місце – Циркунівська ОТГ;
6 місце – Мерефянська ОТГ.
— Стрільба з пневматичної гвинтівки:
1 місце – Циркунівська ОТГ;
2 місце – Пісочинська ОТГ;
3 місце – Мерефянська ОТГ;
4 місце – Роганська ОТГ;
5 місце – Команда ХРДА;
— Комбінована естафета:
1 місце – Команда ХРДА;
2 місце – Мерефянська ОТГ;
3 місце – Команда керівників та працівників органів місцевого самоврядування сіл та селищ району;
4 місце – Пісочинська ОТГ;
5 місце – Роганська ОТГ;
6 місце – Циркунівська ОТГ.
— Командний залік:
1 місце – Пісочинська ОТГ;
3 місце – Команда ХРДА;
4 місце – Роганська ОТГ;
5 місце — Команда керівників та працівників органів місцевого самоврядування сіл та селищ району;
6 місце – Циркунівська ОТГ.

Вітаємо всіх учасників Спартакіади! У цей день своїм особистим прикладом ви продемонстрували прихильність до здорового способу життя та високий рівень розвитку спорту в нашому районі! Бажаємо вам нових професійних і спортивних досягнень!

ФОТОЗВІТ: https://www.facebook.com/1418932034792301/photos/?tab=album&album_id=2568822179803275