Спільне засідання представників постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Харківської районної ради і представників Пісочинської громади.

15 січня 2016 року в сел. Пісочин відбулося спільне засідання представників постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Харківської районної ради і представників Пісочинської громади.
Спочатку представники постійної комісії ознайомилися з результатами роботи та перспективами розвитку в галузі освіти, культури та спорту селища. Члени комісії разом з Пісочинським селищним головою відвідали ДНЗ № 1, ДНЗ № 3 «Теремок», майданчик, на якому іде будівництво нової школи та майданчик, на якому планується будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу на мікрорайоні «Мобіль», Пісочинську ЗОШ, зокрема будівлю під реконструкцію по вул. Шевченка, 52-а для розміщення в ній їдальні та навчальних класів навчального закладу, Пісочинський колегіум.
Після чого відбулась зустріч у форматі «круглого столу» за участю членів комісії, Пісочинського селищного голови і керівників закладів освіти, культури та спорту селища. Керівники інформували про діяльність закладів та подякували Пісочинській селищній раді за надання постійної допомоги в створенні гідних умов для їх функціонування. Чернобай Олег Олександрович звернувся до представників комісії з проханням порушити клопотання перед депутами Харківської районної ради щодо виділення 5 млн. грн. з бюджету району для будівництва школи на мікрорайоні «Мобіль», а також посприяти у вирішенні питання по передачі в комунальну власність селища Пісочин частини будівлі Харківського обласного навчального центру підготовки та підвищення кваліфікації кадрів АПК, який знаходиться по вулиці Некрасова, 11 для розміщення груп дитячого садочка та навчальних класів початкової школи. Результатом проведення зустрічі став намічений план розвитку на 2016 рік в галузі освіти, культури та спорту селища.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA