Співпраця — ключ до успіху! Пісочинський ДНЗ №3 «Теремок».

Завдяки злагодженій роботі колективу Пісочинського ДНЗ №3 «Теремок», батьків вихованців дошкільного закладу та фінансовій підтримці Пісочинської селищної ради влітку були проведені масштабні роботи з оновлення матеріально-технічної бази садочка. Так, у групі «Капітошка» оновлено роздягальню;  у групі «Дзвіночок» відремонтовано туалет; проведено ремонтні роботи в спальні та капітальний ремонт у туалеті групи «Мальвіна»; придбані нові килими та проведено капітальний ремонт групи «Казка»; відремонтовано спальню кімнату групи «Чомусики»; оновлено килими у групі «Сонечко». В групі «Буратіно» проведено ремонт у спальні, навчальному приміщенні та роздягальні.
Оновлені 7 груп радо зустрічають своїх вихованців.
Радує око пофарбований дитячий майданчик і паркан, перестелена підлога у павільйонах. На кухню садочка придбана електросковорода. У приміщенні дошкільного закладу було також встановлено 4 нових бойлера.
Щиро дякуємо батькам вихованців та колективу Пісочинського ДНЗ №3 «Теремок» за активну плідну співпрацю задля створення комфортних умов виховання найменших мешканців нашої громади!