Спортивне свято до Дня Конституції — добра традиція для нашої громади!

28 червня в Пісочині пройшов традиційний турнір з міні-футболу, присвячений Дню Конституції України. У змаганні взяли участь вихованці ДЮСШ 2005-2006 р.н.: команди Пісочин-1 і Пісочин-2, сел. Бабаї, сел. Покотилівка. Сильні емоції, яскрава, динамічна гра, справедливе суддівство — і гравці, і вболівальники отримали справжню насолоду від святкового спортивного змагання! На святі був особисто присутній Пісочинський селищний голова — Чернобай Олег Олександрович. Схвальними вигуками він підбадьорював учасників турніру. За підсумками проведених ігор 1 місце виборола команда ДЮСШ Бабаї, на другому — команда Пісочин-1 (тренер Кузьміних Г.В.), третє місце зайняла команда ДЮСШ Покотилівка, на четвертому — команда Пісочин-2 (тренер Орлов І.М.). Статуетками від Пісочинської селищної ради були нагороджені кращі гравці турніру: Омельченко Ігор (Бабаї), Барсуков Євген (Пісочин-1) і Педченко Федір (Покотилівка). Всім учасникам  турніру було вручено медалі. Команда ДЮСШ Бабаї,  переможець змагання, була нагороджена Кубком.

Також всім гравцям було вручено солодкі призи від Пісочинської селищної ради. Солодким призом від народного депутата Єфремової Ірини Олексіївни було заохочено гравців команди Пісочин-2, що зайняли 4 місце.

Шановні мешканці! Ми запрошуємо Вас і  надалі відвідувати заходи за участю наших юних спортсменів! Ваша підтримка та схвалення надзвичайно важливі для юного покоління громади!