Спортивні новини

Розвиток фізичної культури та спорту – один із пріоритетних напрямів розвитку селища в цілому. За підтримки Пісочинської селищної ради, Управління превентивної діяльності ГУНП в Харківській області, Харківського відділу поліції ГУНП в Харківській області впроваджено виховну програму щодо залучення дітей до занять спортом, з метою недопущення скоєння ними протиправних дій.
За ініціативи селищної ради та в рамках виховної програми вихованці дитячих будинків сімейного типу селища Пісочин отримали можливість безкоштовно відвідувати на базі спортивного клубу «КАРС» секцію айкідо.
З метою обміну досвідом у сфері роботи з дітьми, 25 червня спортивний клуб «КАРС» відвідали поліцейські та спортсмени з США. На зустрічі був присутній Пісочинський селищний голова Олег Чернобай.