Спортивні турніри до Дня Незалежності України.

24 серпня в селищі Пісочин відбулося спортивне свято – турніри з футболу та баскетболу до Дня Незалежності України. Всіх учасників змагань привітав зі святом Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай.

Турнір з футболу відбувся на стадіоні біля Пісочинського колегіуму. Для участі в змаганнях до нашого селища завітали команди дитячих юнацьких спортивних шкіл з сел. Солоницівка, с. Сніжків. Пісочин було представлено двома командами Пісочинської ДЮСШ: «Пісочин — 1»(2007 р.н.) та «Пісочин — 2» (2008 р.н.).
За результатом змагань команда «Пісочин — 1» здобула перемогу у турнірі. Команда сел. Солоницівки посіла друге місце, «Пісочин-2» виборола третє почесне місце. Переможці отримали отримали кубок, медалі, грамоти, призери- грамоти та медалі від Пісочинської селищної ради.
Також відзначили найкращого воротаря та гравців, які отримали статуетки та грамоти від селищної ради.

Змагання з баскетболу традиційно відбулися на баскетбольному майданчику в мікрорайоні «Надія». Турнір об’єднав учасників з нашого селища та міста Харкова. Переможці та призери отримали медалі та грамоти від селищної ради. На баскетбольний майданчик також вийшли юні мешканці нашого селища, які отримали солодкі подарунки.

ФОТОЗВІТ