Стартував прийом заявок на участь в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє».

28 грудня 2016 року відбувся семінар за участю Пісочинського селищного голови Олега Чернобая та головного спеціаліста відділу аналітики і регіонального розвитку виконавчого апарату Харківської районної ради Анни Сакало, на якому було обговорено питання щодо подання заявок на участь в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє». Серед присутніх — представники навчальних закладів, житлово-комунальних підприємств, ОСББ селища Пісочин. Анна Сакало ознайомила присутніх з умовами конкурсу та процедурою подання заявок. Вона зазначила, що прийом заявок стартував 27 грудня 2016 року, при цьому подача заявок для конкурсантів буде діяти протягом двох місяців. Інформація про проекти, що перемогли буде відома вже до 30 квітня, а приступити до реалізації проектів-переможці зможуть вже з липня. Участь можуть брати підприємства, ОСББ, ініціативні групи мешканців, які хочуть реалізувати свої ідеї щодо розвитку територіальної громади. З положенням конкурсу ви маєте можливість ознайомитися на офіційному сайті Харківської обласної ради. Запрошуємо до участі мешканців нашого селища! За додатковою інформацією звертайтеся до Пісочинської селищної ради.