Святий Миколай іде, дітям подарунки несе.

Добігає до кінця старий рік, і настає казкова новорічна пора, яка залишає позаду всі негаразди.
19 грудня в кожен дім приходить світле свято, яке з нетерпінням чекають всі дітлахи. Це свято Миколая Чудотворця. Святий Миколай вважається покровителем сімей, дітей, родинного затишку. Існує давня традиція писати листи Миколаю зі своїми побажаннями. Тому малеча так чекає його приходу. Кожна дитина просить щось своє, але з віком розумієш, що суть цього свята – допомога тим, хто цього потребує, любов та добро.
У цей казковий день голова Харківської районної ради М. В. Литвиненко, заступник голови Харківської районної державної адміністрації О. В. Малишева, Пісочинський селищний голова О. О. Чернобай привітали вихованців дитячих будинків сімейного типу селища Пісочин (родина Рудакових, родина Курбатових, родина Голуб). Почесні гості побажали дітям здоров’я, радості, здійснення всіх найзаповітніших мрій. Вихованці дитячих будинків сімейного типу отримали солодощі від Харківської районної державної адміністрації, Харківської районної ради та Пісочинської селищної ради.
Зустріч була сповнена позитивними емоціями та щирою радістю дітей.
Нагадаємо, що дитячі будинки сімейного типу нашого селища постійно відчувають підтримку Харківської районної державної адміністрації, Харківської районної ради, Пісочинської селищної ради.
На сьогодні в родині Рудакових виховується 14 прийомних дітей, в родині Курбатових — 10 , в родині Голуб — 6.

dscn1218 dscn1228 dscn1235 dscn1244