Святкові заходи до Дня Перемоги.

9 травня в селищі Пісочин відбулися святкові заходи з нагоди Дня Перемоги. З урочисто прикрашеної сцени з вітаннями і словами безмежної вдячності до ветеранів звернувся Пісочинський селищний голова Олег Чернобай. Селищний голова також відвідав Березівку та привітав з цим великим святом мешканців селища.
Своїми спогадами поділився Володимир Григорович Міщенко. Урочисті номери гостям свята подарували художні колективи Пісочинського будинку культури, вихованці дошкільних навчальних закладів, учні шкіл. Фойє будинку культури прикрасила виставка дитячих малюнків. Діти, які брали участь у виставці отримали дипломи і солодкі подарунки від Пісочинської селищної ради. Всіх гостей заходу частували смачної польовою кашею.
Традиційно у День Перемоги відбувся конкурс військово-патріотичної пісні «Від героїв минулих часів». Перемогу у молодшій віковій категорії здобули Варибрус Аліса, Декалова Поліна, Перемот Вероніка, Зоріна Катерина, у старшій категорії перше місце розділили між собою Тимченко Олександр та Агєєв Сергій. Переможці отримали подарунки від Пісочинської селищної ради і спонсорів конкурсу.
Ввечері на площі біля будинку культури виступив талановитий Олександр Кварта.