Святковий захід до Дня працівників сільського господарства

17 листопада у Березівському будинку  культуру відбувся святковий захід до Дня працівників сільського господарства.

Аграріїв  громади привітали: Пісочинський  селищний голова  Чернобай О.О., виконуючий обов’язки старости Березівського старостинського округу

Штода І.О., директор товариства «Маяк» Міщаненко В.В., директор  товариства «Промінь-Коротич» Бородін А.С.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства України почесними грамотами, солодощами та грошовими винагородами було нагороджено представників аграрного сектору:

— Матяша В. В., помічника комбайнера товариства «Маяк»;

— Колесніка А. М., тракториста товариства «Маяк»;

— Семенка С. М., головного  агронома товариства «Маяк»;

— Баштинського М. В., комбайнера товариства «Маяк»;

— Котенка  В. В., водія товариства «Маяк»;

— Єгорова  О. В., водія товариства «Маяк»;

— Пачка  О. М., тракториста товариства «Маяк»;

— Пачка А. О., водія товариства «Маяк»;

— Копильченка В. І., водія товариства «Маяк»;

— Власенка  В. О., оператора ЗАВ товариства «Маяк»;

— Слиш Т. В., завідувача складом товариства «Маяк»;

— Костенко В. І., робітника  току товариства «Маяк»;

— Куліненка М. М., сторожа товариства «Маяк»;

— Путрю Ю.В., головного механіка товариства «Маяк»;

— Грубника С.В.,  інженера-механіка товариства «Промінь-Коротич»;

— Спаського Ю. О., тракториста-машиніста товариства «Промінь-Коротич»;

— Тарасова  М. В., тракториста-машиніста товариства «Промінь-Коротич»;

— Бойка В. О., інженера-механіка товариства «Промінь-Коротич»;

Завідувач  Березівського будинку культури Гробова  С. П.  привітала усіх присутніх зі святом. Вона відзначила велику  турботу  про заклад культури

Чернобая О. О., Штоди  І. О., а також всього депутатського корпусу Пісочинської селищної ради.

Талановиті артисті громади:  театральний колектив «Ананас», вокаліста Анна Шепель, танцювальний  колектив  «Драйв Денс», вокальний  колектив  «Пісочинські чарівниці», вокаліст Городиський М.І., хореографічний колектив «Танго», ансамбль «Вишиванка», циркова студія «Хcluzity»  привітали аграріїв громади чудовими виступами!