Святкування Нового року на мікрорайоні «Надія»

Новий рік – найбільш очікуване свято для всіх, а особливо для дітей.

Тому, 3 січня 2016 року Пісочинська селищна рада подарувала казкове новорічне свято мешканцям м-р «Надія», яке відбулося на спортивному майданчику біля буд. № 1 по вул. Молодіжній.

На свято завітав Пісочинський селищний голова Чернобай Олег Олександрович, який привітав присутніх з Новим роком та побажав щастя і достатку всім родинам, міцного здоров’я, добра, здійснення мрій та, звичайно, миру в нашій країні.

З великою радістю діти зустрічали Діда Мороза та Снігуроньку, які розважали малечу веселими іграми, хороводами та подарували всім чудовий настрій і багато позитивних емоцій. Всі діти отримали солодощі від Пісочинської селищної ради.