Святкування Різдва Христового на дитячому майданчику по вул. Леніна та в с. Надточії.

9 січня 2016 року Пісочинська селищна рада подарувала мешканцям різдвяне свято, яке відбулося на дитячому майданчику по вул. Леніна та в с. Надточії. Зі святом всіх присутніх привітав Пісочинський селищний голова Чернобай Олег Олександрович та побажав миру, добра і благополуччя.
На святкування завітали Дід Мороз та Снігуронька, які розважали дітлахів рухливими іграми та веселими конкурсами. Незабутні враження гостям подарували запальні артисти ансамблю народної пісні «Водограй», які заспівали мелодійні колядки.
В кінці свята малеча отримала подарунки від Пісочинської селищної ради.

До Вашої уваги фотозвіт.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA