Свято Масляної в мікрорайонах «Мобіль» та «Надія».

У селищі Пісочин провели зиму та весело відзначили Масляну. Це свято вже стало доброю традицією для нашого селища. Cьогодні Пісочинська селищна рада організувала свято в мікрорайонах «Мобіль» та «Надія».
Святкування Масляної відбулося з дотриманням народних звичаїв та традицій.
Артисти будинку культури підготували дивовижну народну фольклорну концертну програму, номери якої органічно поєдналися з конкурсами для малечі. Мешканців та гостей селища щиро привітав Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай. У мікрорайоні «Мобіль» на свято завітала заступник голови-керівник апарату ХРДА Оксана Василівна Малишева.

Всі хто, брав участь у конкурсах отримали призи від селищної ради. Мешканців селища частували смачними млинцями від Пісочинської селищної ради. Завершилися народні гуляння обрядовим вогнищем, на якому було спалено опудало Масляної.

Завтра всіх чекаємо об 11:00 в селищі Рай-Оленівка та о 13:00 на дитячому майданчику по провулку Покровському.

ФОТОЗВІТ