Свято Масляної в селищі Пісочин.

В селищі Пісочин провели зиму та весело відсвяткували Масляну. Народні гуляння пройшли 12 березня в с.Рай-Оленівка та 13 березня в мікрорайонах «Надія» і «Мобіль». Організатор свята — Пісочинська селищна рада.

У рамках заходу,  на гостей чекала  концертно-розважальна програма від неперевершених артистів Пісочинського будинку культури. Всі охочі мали можливість скуштувати смачні млинці від Пісочинської селищної ради. Родзинкою свята стало спалення опудала, яке символізує зиму, а разом із нею всі проблеми та негаразди.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA