Свято Миколая в дитячих будинках сімейного типу родин Рудакових та Курбатових.

Старий рік добігає кінця, і починається передноворічна казкова пора, коли здійснюються мрії та починаєш вірити у дива. 19 грудня в кожну оселю приходить світле свято Миколая Чудотворця, яке вселяє в серця людей незгасаючий вогонь любові та милосердя та надихає творити добрі вчинки. Найбільше це свято чекає малеча, бо Святий Миколай вважається покровителем дітей.

В цей казковий день до вихованців дитячих будинків сімейного типу селища Пісочин завітали селищний голова Чернобай Олег Олександрович та працівники селищної ради. Почесні гості привітали родини Курбатових та Рудакових зі святом та побажали тепла, злагоди та радості їхнім домівкам. А яке ж свято без подарунків? Дітлахи отримали новорічні пакунки з солодощами та фрукти від Пісочинської селищної ради.