Свято обдарувань Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Вернісаж особистостей-2016».

Вже  стало доброю традицією для Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів наприкінці навчального року проводити свято обдарувань «Вернісаж особистостей». 20 травня 2016 року вшанували кращих представників  молодого  покоління пісочинців, які завдяки наполегливості, здобутим знанням, досягли вагомих успіхів і стали переможцями районних, обласних конкурсів та олімпіад. Їх досягнення – це щоденна робота на уроках і після уроків, в школі і вдома, з досвідченими вчителями і самостійно.

В цьому році Пісочинська  ЗОШ І-ІІІ ступенів  може похвалитися перемогою на Обласному фестивалі, секція «Енергозбереження», ІІІ місцем на районному рівні Малої академії наук – 1 учениця. Районні олімпіади: І місце – 1 учениця, ІІ місце – 2 учні, ІІІ місце – 8 учнів. Молодша група хореографічного ансамблю «Фантазія»  посіла ІІ місце на Міжнародному фестивалі.

Учасниками «Вернісажу особистостей» стали учні: Нетеса Ганна, Бригида Валерія, Лощакова Світлана, Аржевікін Микита, Варибрус Ганна, Виборнов Микита, Морозова Вікторія, Лапта Альона, Швець Євген, Бірюкова Ганна, Шевцова Валерія, та ансамбль естрадного танцю «Фантазія».

На сцену були запрошені вчителі, учні яких досягли вагомих успіхів у навчанні: Власенко Ігор Іванович, вчитель історії, Мирошник Майя Олексіївна, вчитель фізики, економіки та астрономії , Лапта Світлана Анатоліївна, вчитель математики, Куценко Лідія Володимирівна, вчитель хімії, Коваль Світлана Валеріївна, вчитель трудового навчання, Оборожна Наталія Миколаївна, вчитель початкових класів, Заліщук Наталія Володимирівна, вчитель української мови та літератури, Ляпун Гордій Валерійович, вчитель англійської мови.

На свято завітав Пісочинський селищний голова Олег Чернобай, який подякував всім учням-переможцям за вагомі успіхи у науці та творчості, батькам, які створили умови для розвитку своїх дітей і, звичайно, вчителям, які прикладають багато зусиль, щоб на шкільному небосхилі запалали талановиті яскраві зірочки. Олег Чернобай зазначив: «Селищна рада підтримує і буде підтримувати обдаровану молодь нашого селища. Завдяки розробленій селищною радою Програмі підтримки та заохочення особливо обдарованих учнів (вихованців) навчальних закладів, розташованих на території територіальної громади селища Пісочин на 2015-2016 роки, ми стимулюємо наших юних переможців грошовою винагородою».  Таким чином, всі учні, які стали переможцями олімпіад та МАН отримали від Пісочинської селищної ради сертифікати на отримання грошової винагороди, ансамбль естрадного танцю «Фантазія» — переносні накопичувачі інформації на 500 МБ.

Пісочинська селищна рада виносить подяку організаторам свята!

Бажаємо всім учасникам цього дійства, щоб шкільні перемоги стали надійним життєвим стартом.

O OLYMPUS DIGITAL CAMERA O

O O OLYMPUS DIGITAL CAMERA