Свято сім’ї, кохання, традицій — свято нашої громади!

15 лютого в комунальному закладі «Пісочинський палац культури та мистецтв» відбувся щорічний конкурс «Родина року». Перед початком програми в фойє палацу розмістилася яскрава експозиція майстринь, які завжди радують нас своєю творчістю! А музикант та чудові міми, які зустрічали гостей, користувалися загальною увагою! Протягом усього вечора глядачам дарували своє мистецтво талановиті артисти Пісочинського палацу культури і мистецтв.
У рамках конкурсної програми шість прекрасних пар продемонстрували гостям свята величезну силу свого кохання, ніжність, креативність та численні таланти! Родини, які брали участь в конкурсі, енергійно, завзято та весело підбадьорювали команди підтримки: вони приготували плакати, речівки та позитивні емоції!
Всі родини — учасники отримали в якості подарунків:
— блендери та квіти від Пісочинської селищної ради в особі Олега Чернобая;
— подушки від благодійного фонду «Щасливий дім»;
— набір солодощів від найсмачнішої фабрики шоколаду «Бісквіт — шоколад»;
— два квитки на будь-який сеанс від мережі кінотеатрів «Кіноленд»;
— сертифікати на 8 парних занять спортом у тренажерному залі КЗ «ФОК« Мобіль»;
— сертифікат на 500 грн на відвідування розважального комплексу «Pool bar»;
— сертифікат на 150 грн на розваги при відвідуванні Дитячого розважального комплексу «Мадагаскар»;
— теплі пледи від ТОВ «Уміта» в особі директора Андрія Валяєва;
— набір пазлів та знижку 10% на покупки у магазині дитячих товарів «Хатка Малятка»;
— набори посуду від депутата Харківської районної державної адміністрації Валерія Мещаненко;
— набір рушників від ДП «Автосервіс» АТ КДБК і депутата Пісочинської селищної ради Діни Співак;
За підсумками проведених конкурсів кожна пара стала переможцем у певній номінації:
— Найніжніша: родина Таран;
— Наймиліша: родина Асланян;
— Найзакоханіша: родина Вільхівських;
— Найкреатівніша: родина Солонин;
— Найдружніша: родина Мірзоян.
Переможцем у головній номінації «РОДИНА РОКУ – 2019» стала чудова родина Гаркуш, яка й отримала головний приз — мультиварку від Пісочинської селищної ради та найбільший пакет солодощів від «Бісквіт-Шоколад»!
Вітаємо всіх учасників, глядачів та вболівальників цього унікального доброго конкурсу! Свято родини в нашій громаді вдалося на славу!

ФОТОЗВІТ