спорт
Турнір з міні-футболу до Дня селища Пісочин

26 вересня 2015 року пройшло спортивне свято – турнір з міні-футболу серед юнаків 2000-2001 р.н., який був приурочений до Дня селища Пісочин. У турнірі взяли участь 4 команди: 2 команди Пісочинської ДЮСШ, ДЮСШ м. Мерефи, ДЮСШ №16 м. Харків. На свято завітали почесні гості: заступник Пісочинського селищного голови Чернобай Олег Олександрович, Майстер Спорту СРСР з футболу Малько Сергій Миколайович. Олег Олександрович наголосив, що розвиток фізичної культури та спорту – один із пріоритетних напрямів розвитку селища в цілому та подарував від Пісочинської селищної ради командам Пісочинької ДЮСШ футбольні м’ячі і спортивну форму. Перед початком гри гості побажали всім учасникам турніру успіхів у спортивних досягненнях.

В результаті запеклого протистояння, перше місце посіла команда ДЮСШ м. Мерефа, друге — Пісочинська ДЮСШ , третє -ДЮСШ № 16.

Переможці та призери були нагороджені грамотами і медалями та солодкими подарунками від президента корпорації «Бісквіт-Шоколад» Коваленко Алли Арестівни.

Висловлюємо слова подяки всім організаторам та партнерам за подароване чудове спортивне свято.

EgOGcLKUteM A-lDhDmAO2M _uAtkMc11Vo