Свято спорту та здоров`я. Свято досягнень Пісочинської селищної ради.

18 липня — знаковий день для Пісочинської об’єднаної селищної територіальної громади. Розвиток, процвітання, підвищення комфортності проживання — ці найважливіші моменти життя нашої громади сьогодні у повній мірі оцінили мешканці та гості Пісочина. Але найголовніше — це турбота про здоров’я підростаючого покоління — нашої надії та нашого майбутнього! Створення відповідних умов для заняття спортом молоді — найважливіший момент роботи Пісочинського селищної ради! Як Вам вже відомо, сьогодні відбулося урочисте відкриття нового міні — футбольного поля зі штучним покриттям. А яке ж відкриття без святкових спортивних змагань?! Турнір з міні-футболу за участю 4-х команд: сел. Пісочин,  сел. Покотилівка, сел. Бабаї та с. Сніжків, які вже не раз змагалися між собою у спортивній майстерності та відстоювали своє право на перемогу, не залишив байдужим жодного вболівальника!

Підсумок турніру: 1 місце посіла команда Покотилівки, друге місце – команда Бабаїв, на третьому — команда Пісочина!

Пісочинський селищний голова Чернобай Олег Олександрович особисто привітав учасників турніру та побажав їм блискучих спортивних перемог і цікавих ігор. Призи командам-переможницям вручав прославлений спортсмен, футболіст, почесний тренер ФК «Дніпро» та  ФК «Металіст» -Іванов Олександр Михайлович.

Нове, чудове поле, талановиті юні футболісти, динамічна гра — чудові враження та спогади!

ФОТОЗВІТ: https://www.facebook.com/1418932034792301/photos/?tab=album&album_id=2350913724927456