Танцювальний колектив «Драйв Денс» — блискучий успіх у Болгарії!

Шановні мешканці громади! Раніше ми вже повідомляли Вам, що танцювальний колектив «Драйв Денс» Березівського селищного клубу після перемоги в Європейському міжнародному хореографічному фестивалі — конкурсі «European snow dance festival» був нагороджений сертифікатом на поїздку до Болгарії у табір «Вместе». З початку серпня юні танцівники, перебуваючи у таборі, беруть участь у танцювальному фестивалі міста Кіттен. Дуже приємна та надихаюча новина від наших артистів: за яскраву та неповторну танцювальну композицію «Jackson» колектив «Драйв Денс» був нагороджений дипломом ІІ ступеня «Іnternational art festival competition «European Kitten Awards»!
Вітаємо талановитих танцівників та їх творчого керівника, Симонову Ольгу Олексіївну з високими досягненнями у творчості! Бажаємо й надалі відчувати постійне натхнення, цікавих змагань та нових блискучих перемог!