Танець — мрія, любов, натхнення, життя!

Чарівне свято танцю, яке відбулося 09 червня в Пісочинському будинку культури стало без перебільшення святом для всього Пісочина! На великий звітний концерт хореографічних колективів «Aquarelly» та «Fantazy» прийшли всі шанувальники таланту чудового творчого керівника, Хореографа і Творця з великої літери, Маргарити Сергіївни Бесараб та її чудових вихованців. Переповнена глядацька зала, радісне пожвавлення та посмішки, величезні букети квітів і чудова танцювальна вистава! Любов до свого покликання, душевна чуйність і такт, неповторна чарівна посмішка — особистий приклад Маргарити Сергіївни передається її учням. Вони граціозні, одухотворені, прекрасні та дивовижно обдаровані!

Наш Пісочин славиться своїми талановитими мешканцями та пишається ними! Пісочинська селищна рада надає постійну підтримку та всебічне сприяє розвитку культурній сфері селища, вважаючи її вкрай важливою для гармонійного життя мешканців!