Тендер по реконструкції старої будівлі під школу та їдальню по вул. Шевченка, 52-а.

Пісочинською селищною радою було прийнято рішення щодо реконструкції старої будівлі під школу та їдальню по вул. Шевченка, 52-а. Ремонтно-будівельні роботи дадуть можливість відкрити додаткові класи, їдальню з харчоблоком, обладнати теплі туалети та встановити сучасну котельню в Пісочинській ЗОШ І-ІІІ ступенів, так як в навчальному закладі існує гостра проблема нестачі приміщень. Процес реконструкції будівлі рухається вперед. Хочемо повідомити, що проведено тендерні процедури. 4 серпня 2015 року було здійснено публікацію оголошення про проведення торгів у інформаційно-аналітичному бюлетені «Вісник державних закупівель» та
на веб-порталі «Державні закупівлі».
Рішенням комітету з конкурсних торгів Пісочинської селищної ради була затверджена тендерна документація, яка теж була опублікована. Протокол розкриття торгів з’явився на даному веб-порталі 4 вересня 2015 року. Учасником-переможцем стало приватне підприємство «СОЛМЕТСНАБ».
Повідомлення про акцепт пропозицій конкурсних торгів було оприлюднено 11 вересня, але торги продовжуються. Строк, протягом якого має бути укладений договір про закупівлю, згідно розділу 6 п.1 Документації конкурсних торгів та частини другої ст. 31 Закону України «Про здійснення державних закупівель», а саме, не раніше, ніж через 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів, але не пізніше ніж через 30 днів з дня акцепту пропозиції.
В деяких виданнях з’являлася інформація про те, що ніяких робіт щодо реконструкції будівлі Пісочинською селищною радою не проводиться. Такі ствердження не відповідають дійсності. Саме керівництво селищної ради ініціювало початок процедури будівельних робіт і прикладатиме всі зусилля, щоб додаткові приміщення під школу з’явилися якнайшвидше.