Третя частина семінару-тренінгу «Стратегічне планування сталого розвитку Пісочинської ОТГ».

01 жовтня у приміщенні Пісочинської селищної ради пройшла третя частина семінару-тренінгу «Стратегічне планування сталого розвитку Пісочинської ОТГ», яка мала назву «Методологія SWOT- аналізу, формування місії, бачення та цілей розвитку на основі виявлених проблем». Тренерами заходу виступили: Ключник Наталія Леонідівна, виконавчий директор Асоціації сільських, селищних рад та об`єднаних громад України, Соболев Володимир Миколайович — голова комісії з питань інвестицій Національної комісії ICC – Ukraine, Морозюк Наталія Володимирівна, голова аналітичного центру Асоціації сільських, селищних рад та об`єднаних громад України.
Зовнішні експерти семінару: Латинін Микола Анатолійович, професор кафедри економічної політики та менеджменту Харківського регіонального інституту Державного управління НАДУ при Президентові України, Кирюхін Олексій Михайлович, директор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кандидат геолого-мінералогічних наук, член-кореспондент Академії технологічних наук України, радник голови Харківської обласної ради, Дунаєв Ігор Володимирович – виконавчий директор ГС «Слобожанські стратегії».
Учасниками заходу стали члени Комітету зі стратегічного планування Пісочинської ОТГ, місцеві депутати, активісти.
У ході семінару учасникам були надані теоретичні знання та практичні навички з визначення цілей розвитку громади на основі виявлених проблем і переваг своєї громади. Були визначені стратегічні напрямки розвитку Пісочинської ОТГ та операційні цілі.
Також у цей день відбувся семінар та громадські слухання для бізнесу, модераторами яких виступили Латинін М.А., Соболев В.М., Дунаєв І.В., Дуже активну участь, виявивши непідробний інтерес, у заходах взяли підприємці нашої громади.
Дякуємо всім учасникам семінарів за активну життєву позицію та увагу до громадського життя!