Триває весняний призов на строкову військову службу до Збройних Сил України!

Шановні мешканці Харківського району!

Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України, на виконання законів України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ України» указом Президента України з 01 травня 2014 року в Україні оголошено призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 14 жовтня 2013 року №562/2013 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та звільнення в запас військовослужбовців у 2014 році» та Указу Президента України №447/2014 «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави» Харківським об’єднаним районним військовим комісаріатом Харківської області видано наказ № 28 від 08 травня 2014 року «Про призов громадян на строкову військову службу у травні-липні 2014 року», згідно якого:
— явці на призовну дільницю Харківського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1996 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1996—1989 рр., у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин;
— усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Харків, Московський проспект, 96А у встановлений час з документами, що зазначені в повістках.

Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, відповідно до статті 15 пункту 8 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» зобов’язані прибути до районного військового комісаріату з 01 травня 2014 року по 31 липня 2014 року, та мати при собі документи, які засвідчують особу;
— усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Харківського району та міста Люботин Харківської області, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії;
— на підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю;
— громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно чинного законодавства.

Інформація взята з наказу підполковника О. В. КОТА, військового комісару Харківського об’єднаного районного військового комісаріату.