Турнір з міні-футболу Кубок «Пісочинські надії» ім. Павла Павловича Надєїна.

23 та 24 серпня на стадіоні біля Пісочинського колегіуму відбулося спортивне свято — турнір з міні-футболу Кубок «Пісочинські надії» ім. Павла Павловича Надєїна, яке було приурочене до Дня Незалежності України. Турнір зібрав хлопців 2007-2008 р.н. на сучасному полі для міні-футболу. Для участі в змаганнях до Пісочина завітали команди дитячих юнацьких спортивних шкіл з м. Харкова, м. Мерефи. Пісочин було представлено двома командами «Пісочин — 1» та «Пісочин — 2».
За результатом змагань Команда «Металіст» (Харків) здобула перемогу. Пісочинська команда посіла друге місце.
Переможці та призери отримали отримали грамоти, медалі та кубки від Пісочинської селищної ради.
Також відзначили найкращого воротаря(команда «Металіст»(Харків), який отримав статуетку та воротарські рукавиці, а також трьох найкращих гравців(команда «ДЮСШ -9» та «Пісочин -1»(2007 р.н.), «Пісочин-2»(2008 р.н.) – статуетки і футбольні м’ячі від селищної ради.
Учасники турніру, які не посіли призових місць отримали солодкі подарунки від Пісочинської селищної ради. Переглянути фото зі свята можливо за посиланням: https://vk.com/album-68850771_235564916