Турнір з міні-футболу «Пісочинська осінь».

21 жовтня на стадіоні Пісочинського колегіуму за сприянням Пісочинської селищної ради відбувся турнір з міні-футболу «Пісочинська осінь» серед юнаків 2007 р.н.

Організатором спортивного заходу виступила Пісочинська ДЮСШ. У змаганні брали участь команди смт Пісочин, с. Сніжків, смт Утківка. Юні футболісті продемонстрували свою спортивну майстерність, прагнення до перемоги та стійкий спортивній дух! Тренера реагували на всі моменти гри своїх вихованців, підбадьорюючи їх словами схвалення та звертаючи увагу на небезпечні ситуації.

За підсумками проведених  ігор переможцем турніру стала команда смт Утківка. Друге місце посіли юні футболісти Пісочина, на третьому – команда с. Сніжків. Команда — переможець була нагороджена Кубком турніру «Пісочинська осінь». Всі команди, які брали участь у змаганні  були відзначені медалями, грамотами та отримали солодощі від Пісочинської селищної ради.

Шановні мешканці громади! Запрошуємо приєднатися до вболівальників наших спортивних змагань! Ваша підтримка буде дуже приємна юним спортсменам громади!

ФОТОЗВІТ: https://www.facebook.com/1418932034792301/photos/?tab=album&album_id=2503295626355931