Турнір зі стрітболу до Дня Конституції України.

28 червня в рамках святкування Дня Конституції України в Пісочині традиційно проводився чудовий захід — турнір з баскетболу. Організатором спортивного свята за сприянням Пісочинської селищної ради виступив тренер ДЮСШ з баскетболу Бондаренко М. П. Змагання пройшли у форматі стрітбол 3 х 3 в двох вікових категоріях: учасники до 16-ти років і старша.

У турнірі взяли участь 18 команд. За підсумками проведених ігор призові місця розподілилися наступним чином:

МОЛОДША КАТЕГОРІЯ:

1 місце — ДЮСШ Люботин. Слюсарев Олег, Івахненко Роман, Лубенський Ілля, Міщенко Влад.

2 місце — ДЮСШ Пісочин. Паснаев Микита, Сидоренко Мирон, Яременко Олег.

3 місце — команда «Нокс» (м-н «Надія»). Кравченко Євген, Воїнів Ігор, Шаман Іван.

СТАРША КАТЕГОРІЯ:

1 місце — команда «California» (м.Харків). Левченко Богдан, Ількевич Олександр, Шикин Віктор

2 місце — команда «Mirantis» (сел. Пісочин). Силяєв Євген, Кравченко Микита, Друзенко Андрій, Халін Валентин.

3 місце — команда МБК (м.Харків). Мерчанський Олексій, Болотов Максим, Козлов Юрій.

Учасникам турніру були вручені нагороди від Пісочинської селищної ради. Так, команди, що зайняли перші місця у обох вікових категоріях, нагороджені кубками. Переможець конкурсу «3-очкових кидків» Левченко Богдан і конкурсу «Штрафний кидок» Єфремов Влад (ДЮСШ Пісочин) були відзначені статуетками. Медалями та солодкими призами були традиційно відзначені всі учасники святкового спортивного заходу.

Дуже приємно, що щорічний турнір з баскетболу привертає загальну увагу та зацікавленість. Здоровий спосіб життя та активне заняття спортом — відмінний приклад для наслідування, а позитивна атмосфера спортивного свята — чудовий спосіб активного сімейного відпочинку!

ФОТОЗВІТ: https://www.facebook.com/1418932034792301/photos/?tab=album&album_id=2317693968249432