У першому під’їзді будинку №11 по в’їзду Набережному у мікрорайоні «Мобіль» невідомими особами було пошкоджено поштові скриньки.

Наша громада стрімко розвивається. Кожного дня виконуються роботи з підвищення комфортних умов для проживання мешканців. Прикро, що одні створюють, а інші навмисно псують!

У першому під’їзді будинку №11 по в’їзду Набережному у мікрорайоні «Мобіль» невідомими особами було пошкоджено поштові скриньки, які були встановлені Пісочинською селищної радою у цьому році. Цей акт вандалізму  викликав обурення серед мешканців під’їзду.

Шановні мешканці громади! Якщо Ви стаєте свідками пошкодження спільного майна, будь ласка, повідомляйте про це селищну раду та правоохоронні органи. Давайте разом берегти те, що маємо.