У будівлі нової школи у мікрорайоні «Мобіль» розпочато підготовчі роботи до проведення внутрішніх оздоблювальних робіт. Виконуються монтаж внутрішньої мережі електропостачання, облаштовується вентиляційна система та водовідведення.

Для забезпечення належного теплового режиму, інтенсивно ведуться будівельно-монтажні роботи з підключення будівлі до системи опалення, введено в експлуатацію вузол обліку теплової енергії, закінчується монтаж елементів системи опалення (стояків, радіаторів, запірної арматури). Також проводиться утеплення технічного поверху школи, закривається периметр будівлі (завершується встановлення дверей, проводяться роботи з усунення відкритих технологічних отворів, щілин тощо).

25 січня 2017 року Пісочинський селищний голова Чернобай О. О. відвідав будівельний майданчик та проінспектував хід робіт. Він зазначив, що роботи виконуються у відповідності з графіком виконання робіт на 2017 рік, для фінансування будівництва у січні поточного року в бюджеті селища заплановано видатки у розмірі 5 млн. грн.

ФОТОЗВІТ