У Пісочині привітали жінок з 8 Березня.

У подарунок жінкам, 6 березня у селищі Пісочин відбувся концерт «Весь світ для тебе». З теплими вітаннями до чарівних жінок звернулися  голова Харківської районної державної адміністрації Юрій Раїна, голова Харківської районної ради Максим Литвиненко та  Пісочинський селищний голова Олег Чернобай. Почесні гості подякували усім жінкам за турботу, підтримку, доброту, мудрість і чуйність та побажали натхнення, щастя, міцного здоров’я,родинного благополуччя.

За вагомі досягнення у професійній сфері, з нагоди відзначення 95-річчя з Дня утворення Харківського району та святкування Міжнародного жіночого дня, представницям громади вручили Подяки голови районної ради та голови райдержадміністрації і пам’ятні подарунки. Матерям-вихователькам пісочинських дитячих будинків сімейного типу вручили грамоти і подарунки від Пісочинської селищної ради.

Неймовірно святкова атмосфера панувала у залі. Талановиті артисти Пісочинського будинку культури подарували всім незабутні позитивні емоції. Завершився концерт виступом Почесного діяча мистецтв України Андрія Піхи та ансамблю «Два кольори».
Наприкінці вечора відбулася святкова лотерея, під час якої серед глядачів у залі розіграли призи від Пісочинської селищної ради.

ФОТОЗВІТ