У Пісочині відбулися обласні змагання з волейболу.

13 березня 2018 року Пісочин приймав зональні змагання з волейболу «Шкільна волейбольна ліга України» Харківської області. Ігри відбулися на базі Пісочинського колегіуму, Пісочинської ЗОШ «Мобіль», фізкультурно-оздоровчого комплексу «Мобіль».
У обласних зональних змаганнях брали участь 16 найкращих учнівських команд Харківської області: міста Харкова, Харківського району, міста Люботина, Роганської територіальної громади, Коломацького району.
Харківський район представляли чотири команди: команда дівчат Манченківської ЗОШ у віковій категорії учасників 2004 року народження, команда дівчат Будянського ліцею у віковій категорії учасників 2001 року народження та команди юнаків Будянського ліцею у віковій категорії учасників 2004,2001 років народження.
До вашої уваги фотозвіт.