У Пісочинській ОТГ вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Кожного року Пісочинська селищна рада проводить заходи, приcвячені вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цей рік теж не став винятком.15 грудня в смт Пісочин відбувся  мітинг-реквієм.  Зі словами подяки до ліквідаторів звернулися перший заступник голови ХРДА Олександр Цупило, керуючий справами виконавчого комітету Андрій Уманцев. Було проведено панахиду в пам’ять про загиблих і померлих учасників ліквідації та постраждалих на Чорнобильській АЕС. Всі присутні вшанували пам’ять покійних хвилиною мовчання, поклали квіти до пам’ятного знаку.

Честь і слава всім, хто проявив найвищий рівень патріотизму та гідно виконав свій громадянський обов’язок.

Опубліковано Пісочинська селищна рада Субота, 15 грудня 2018 р.