У селищі Пісочин нагородили працівників комунального господарства.

17 березня відбулося нагородження працівників житлово-комунального господарства напередодні їхнього професійного свята. Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай вручив почесні грамоти кращим працівникам житлово-комунальних підприємств та представникам правління ОСББ селища.
Одним з пріоритетних завдань місцевої влади є забезпечення належного рівня проживання мешканців селища, благоустрій території. Тому Пісочинська селищна рада приділяє житлово-комунальному господарству таку велику увагу.
Саме ці завдання реалізують своєю роботою працівники комунальних служб Пісочина. Результати роботи працівників ЖКГ можна оцінити, спостерігаючи чисті під’їзди, прибрані вулиці, безперебійне забезпечення пісочинців комунальними послугами.
Олег Олександрович Чернобай подякував усім працівникам житлово-комунальної сфери за важливу та кропітку працю на благо селища та побажав їм міцного здоров’я, натхнення, добробуту, довголіття, родинного тепла та затишку.
Родзинкою свята став концерт від неповторних артистів Пісочинського будинку культури.
З нагоди професійного свята всі трудові колективи житлово-комунального господарства отримали солодкі подарунки від Пісочинської селищної ради.
Довідка. День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначається в Україні згідно з Указом Президента від 15 лютого 1994 року в третю неділю березня.

ФОТОЗВІТ