У селищі Пісочин привітали працівників житлово-комунального господарства.

16 березня у Пісочинській селищній раді привітали працівників житлово-комунального господарства напередодні їхнього професійного свята. Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай вручив почесні грамоти кращим працівникам житлово-комунальних підприємств та управляючих компаній.

Пісочинська селищна рада приділяє житлово-комунальному господарству велику увагу, бо одним з пріоритетних завдань місцевої влади є забезпечення належного рівня проживання мешканців селища, благоустрій території. Саме ці завдання реалізують своєю роботою працівники комунальних служб Пісочина.
Олег Олександрович Чернобай подякував усім працівникам житлово-комунальної сфери за важливу та кропітку працю на благо селища та побажав їм міцного здоров’я, натхнення, добробуту, довголіття, родинного тепла та затишку.
Артисти Пісочинського будинку культури розважали гостей неповторною концертною програмою.
З нагоди професійного свята всі трудові колективи житлово-комунального господарства отримали солодкі подарунки від Пісочинської селищної ради.
Довідка. День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначається в Україні згідно з Указом Президента від 15 лютого 1994 року в третю неділю березня.

ФОТОЗВІТ