У селищі Пісочин провели зиму та весело відзначили Масляну.

У селищі Пісочин провели зиму та весело відзначили Масляну. Це свято вже стало доброю традицією для нашого селища. Народні гуляння відбулися 25 лютого у сел. Рай-Оленівка і мікрорайоні «Мобіль» та 26 лютого у мікрорайоні «Надія». Організатор свята — Пісочинська селищна рада.
Святкування Масляної відбулося з дотриманням народних звичаїв та традицій.
Артисти будинку культури підготували дивовижну народну фольклорну концертну програму, номери якої органічно поєдналися з конкурсами для малечі.
Усі охочі мали можливість скуштувати смачні млинці від Пісочинської селищної ради.
У цьому році у мікрорайоні «Мобіль» родзинкою масових розваг стала виставка собак від Федерації спортивно-службового собаківництва України, з якими гості свята мали можливість зробити фото на пам’ять. Федерація порадувала мешканців селища різноманітністю порід, серед яких були: хаскі, аляскинські маламути, тибетські мастифи, німецькі вівчарки, йоркширські тер’єри, маремма, лайки, американська акіта, золотисті ретривери тощо.
Глядачів розважали показовими виступами дресированих собак.
Завершилися народні гуляння обрядовим вогнищем, на якому було спалено опудало Масляної, яке символізує зиму та всі проблеми і негаразди.

ФОЗВІТ (мікрорайон «МОБІЛЬ»)

ФОЗВІТ (мікрорайон «НАДІЯ»)