У селищі Пісочин урочисто відкрили ІІІ Відкритий фестиваль аматорських театрів імені В.К. Гужви «В кулісах душі».

23 березня в селищі Пісочин урочисто відкрили ІІІ Відкритий фестиваль аматорських театрів імені В.К. Гужви «В кулісах душі». До нашого селища завітали найкращі аматорські театральні колективи з Києва, Рівного, Полтави, Конотопа, Харкова, Харківської області!
Учасників та глядачів тепло привітали голова Харківської районної ради Максим Литвиненко, перший заступник голови Харківської районної державної адміністрації Григорій Танков та Пісочинський селищний голова Олег Чернобай.
Оцінювати учасників буде міжнародне журі.
Запрошуємо вас відвідати вистави талановитих акторських колективів. Адже театр збагачує наше життя новими барвами і відтінками, заряджає емоційною життєвою силою, допомагає долучитися до вічних цінностей добра і краси.

Вхід на усі вистави БЕЗКОШТОВНИЙ!

ФОТОЗВІТ