У селищі Пісочин відсвяткували День Перемоги.

9 травня 2016 року в нашому селищі пройшли святкові заходи з нагоди Дня Перемоги. Традиційно заходи розпочалися о 9:00 з траурної панахиди на пам’ять загиблих воїнів, яку провів настоятель Свято-Василевського храму, протоієрей Леонід Мушинський. О 10:00 відбувся святковий мітинг, під час якого з вітаннями і словами безмежної вдячності до ветеранів звернулися заступник голови Харківської РДА Оксана Василівна Малишева, Пісочинський селищний голова Олег Чернобай, директор фірми «Лоск» Надія Олександрівна Кононенко. Від ветеранів звернулися до мешканців та гостей селища Володимир Григорович Міщенко і Долженко Іван Пантелійович.

В нашому селищі вже третій рік поспіль проводиться акція «Безсмертний полк». Учні пісочинських шкіл та небайдужі мешканці проходять по вулицях Пісочина з портретами своїх родичів – учасників Великої Вітчизняної війни. Це хвилююче дійство об’єднує представників різних поколінь у прагненні зберегти пам’ять та вшанувати захисників Вітчизни.

В цьому році багато хто з ветеранів вже не змогли взяти участі у святкових заходах. Але про них не забули. Напередодні свята учасники війни отримали від Пісочинської селищної ради грошову допомогу та продуктові набори. Ці набори отримали й працівники тилу. Захоплююче святкове видовище для мешканців та гостей продемонстрували художні колективи Пісочинського будинку культури. Зі святом Великої Перемоги всіх привітав фіналіст проекту «Голос країни», гордість селища Пісочин Юрій Камбарян. Для малечі організовано конкурс малюнків на асфальті та анімаційна програма. Дітлахи, які брали участь в конкурсах отримали подарунки від селищної ради.

Ветерани мали змогу поспілкуватися за святковим столом, послухати пісні воєнних років у виконанні колективу народної пісні «Водограй».

Закінчились святкові заходи конкурсом війсково-патріотичної пісні. Перемогу в конкурсі у дитячій категорії здобула Поліна Садрицька, серед дорослих виконавців 1-ше місце посіла Юлія Михайлова.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA O O OLYMPUS DIGITAL CAMERA O O O O O OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA O O O

Y2vr_W9bpS4  OLYMPUS DIGITAL CAMERA O OLYMPUS DIGITAL CAMERA O