UBC – сучасний центр викладання англійської мови для дорослих та дітей.

Шановні мешканці! В історії селища Пісочин, є місце не тільки для новин про будівництво та ремонт, в нашому селищі відбувається безліч цікавих подій в галузі культури, освіти та спорту. Сьогодні ми розповімо вам про Українсько-Британський коледж.

У жовтні минулого року за сприяння Пісочинської селищної ради у нашому селищі була відкрита філія Українсько-Британського коледжу (UBC). UBC – це сучасний центр викладання англійської мови для дорослих і дітей. Відкриття коледжу такого рівня у нашому селищі – це великий крок для культурного та наукового розвитку мешканців. За словами керівника центру Юлії Бєлової, наші діти тепер мають можливість отримати якісну, доступну освіту європейського зразку. Навчаючись у невеликих групах, діти не лише оволодівають англійської мовою, розвивають навички повсякденного спілкування, а також знайомляться з культурою англомовних країн. Програму коледжу спеціально розроблено на базі кращих сучасних Британських навчальних комплексів («Макміллан», «Оксфорд Юніверситі Прес»«Пірсон» та «Кембридж Юніверситі Прес» ). На заняттях ефективно використовуються аудіо- і відеоматеріали, газети. журнали, пісні, уривки з радіо- та телепередач.

Якщо ви хочете вдосконалити свої знання з англійської мови у Британії, Українсько-Британського коледж організує вам мовне стажування у партнерських мовних школах, визнаних Британською Радою (Нildегstопе СоllеgеКеnt Sсhооl of Епglish).

Викладачі коледжу — це команда, що складається з висококваліфікованих і досвідчених професіоналів, які пройшли стажування з методики викладання англійської мови для іноземців в Англії та на курсах Британської Ради в Україні (www.britishcouncil.org.ua).

Офіційне відкриття Українсько-Британського коледжу відбулося 31 жовтня на свято Halloween. Керівництво коледжу влаштувало свято для своїх учнів та гостей цетру. Метою свята було ознайомлення із традиціями святкування  Halloween у англомовних країнах, вивчення історії виникнення свята, а головне, об’єднання дітей, розвиток у них зацікавленості у вивченні культури та історії інших держав. Діти – це наше майбутнє! Якщо ми прагнемо світлого та щасливого життя, то повинні виховувати високодуховну, щасливу та дружну націю.

Українсько-Британський коледж – це не просто колектив, це велика родина, де учні піклуються один про одного, це місце, де діти разом навчаються та створюють своє майбутнє.

1Y17QMjKrOk

3BaMUbZfqAU