Участь представників відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради у засіданні круглого столу.

08 листопада представники відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради взяли участь у засіданні круглого столу «Створення єдиного освітньо — культурно — спортивного простору громади: від перспективної ідеї до ефективної реалізації». Захід проходив у місті Харкові за організацією Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування, Харківської обласної державної адміністрації.
В ході круглого столу відбувся обмін думками щодо розуміння концепції єдиного простору громад. Також була визначена спільна позиція учасників щодо бачення спроможностей громад у його формуванні. Нові ідеї, думки, пропозиції – цікаво та продуктивно!