Улаштування мережі енергоефективного освітлення місць загального користування будинку № 2-а по вул. Молодіжній

Пісочинська селищна рада продовжує проводити роботи з запровадження енергоефективних технологій. До сьогодні для мешканців будинку № 2-а по вул. Молодіжній нагальною проблемою була застаріла мережа освітлення місць загального користування. Під час проведення порівняльного аналізу витрат на утримання будинку з аналогічними будинками селища було встановлено, що споживання електроенергії будинком з застарілою мережею освітлення на основі ламп розжарювання значно більше чим у аналогічних з сучасними енергозберігаючими мережами.
5 січня 2017 року завершено роботи з улаштування мережі енергоефективного освітлення місць загального користування будинку № 2-а по вул. Молодіжній. У 5-ти під’їздах у діючих світильниках лампи розжарювання замінено на сучасні ЛЕД-лампи. Також було змонтовано автономну розводку, з метою недопущення фактів несанкціонованого підключення, крадіжкам та руйнуванню елементів мережі освітлення.

dsc_0778 dsc_0775 dsc_0779 dsc_0773